Vitajte a poďte s nami objavovať výnimočné vína a ich príbehy.
Košík 0 položiek - 0,00€ 0

Všetky články

PREČO JE VÍNO DOKONALÝ DARČEK? ČASŤ DRUHÁ.

V celom tomto dosť neobvyklom roku víno stále spája ľudí, či už ide o víkendový rituál doma alebo vzdialený virtuálny prípitok. Ak ste čítali prvú časť tohto článku a predsa ešte rozmýšľate, čím presvedčiť budúcich svokrovcov, že ste pre ich dcéru tým najvhodnejším partnerom, či ako prekvapiť manželského partnera, keď už kvôli lockdownu nemôžete oslavovať výročie v obľúbenej reštaurácii – máme pre vás pár ďalších tipov! 

Viac

WE ♥ ORGANIC – prečo máme radi BIO, EKO, ORGANICKÉ výrobky

Čo to vlastne znamená, keď si v obchode alebo na farmárskom trhu kúpite BIO, EKO alebo ORGANICKÚ potravinu alebo výrobok nesúci tento prívlastok ?  Označujú tieto slová len samotný kultivačný alebo výrobný proces, na konci ktorého je zdravé jabĺčko?

Viac

Kvalitné červené víno z Bulharska – zlepší náladu aj zdravie

Zodpovedne dodržiavate pravidlá počas tohto náročného obdobia a zostávate doma? Pracujete, učíte sa s deťmi, zásobujete seniorov, či pomáhate chorým priateľom? Nezabudnite na seba! Kvalitné červené víno bohaté na antioxidanty, medzi ktoré patria aj flavonoidy, vám zlepšia nielen náladu ale hlavne zdravie!

Viac

VINÁRSTVO KATARZYNA ESTATE

Vinárstvo Katarzyna Estate sa nachádza v najjužnejšej časti Bulharska na úpätí pohoria Rodopy len 2 km od hraníc s Gréckom a 18 kilometrov od Turecka.

Región je mimoriadne priaznivý pre pestovanie viniča a nachádza sa v rovnakej zemepisnej šírke ako niektoré z najznámejších vinárskych oblastí v Európe.

Viac